אודות

 
אילן בריידמן מנהל את אקורד סטודיו זה למעלה מ-20 שנים. אילן נולד בירושלים ועבר למודיעין לפני כ-15 שנה. הוא גיטריסט בעל ניסיון עשיר ורב שנים בנגינה על כל סוגי הגיטרות ובטכניקה המשלבת סגנונות שונים (ג'אז, קלאסי, פלמנקו, רוק וכו'). זהו סיפורו על קצה המפרט.
 

מנגן על ספסל הלימודים

 
אילן החל לנגן בגיטרה בגיל 10, ומאז ומעולם נחשב כנגן של השכונה ושל בית הספר התיכון בו למד, ליד האקדמיה למוזיקה על-שם רובין בירושלים. הוא היה תלמידו של דני עקיבא – מבכירי הגיטריסטים הקלאסיים בעולם. אילן השלים בהצלחה בגרות בגיטרה קלאסית, ובנוסף לשאר המקצועות למד את התיאוריה של הטכניקה המוזיקלית סולפג' והרמוניה.
 

על מדים ועל במה

 
את שירותו הצבאי החל אילן כנגן בלהקת הנח"ל, יחד עם דורון רפאלי (מלהקת טררם), אילן ליבוביץ' (כוכב "שיער"), אמיר פייס (מלהקת שבע) ודפנה דקל (זמרת ושחקנית). בהמשך שירותו עבר ללהקת המפח"ש, שם ניגן לצדו של אלי יצפאן.
 

הקריירה נוסקת

 
לאחר שירותו הצבאי השתלם אילן בנגינת ג'אז אצל גרג קליטון באוניברסיטת מק'גיל שבקנדה וניגן שם בהרכבים שונים. כשחזר לארץ הופיע עם הרכבים שונים, ניגן במספר תוכניות טלוויזיה והקליט בכמה אולפני הקלטות.

במהלך הקריירה שלו הופיע אילן עם הזמרים המובילים בארץ: יהורם גאון, יוני רועה, אורנה ומשה דץ, דנה אינטרנשיונל, אורי פיינמן, ירדנה ארזי והגיטריסט באלדי אולייר. כיום הוא מנגן עם הזמרת ניצה טרמין במופע פלמנקו צועני עם ניחוח הבוסתן – מופע בכיכובם של גלית גיאת ואילן ליבוביץ', המשלב שירי לדינו לצד שירים עבריים. כמו כן, אילן חבר בהרכב הג'אז 443 ולאחרונה מנגן עם ההרכב "החברים של קריבו" בניצוחו של דוד קריבושה ובכיכובם של ניקי גולדשטיין, אילן לייבוביץ' ואורי בנאי.